POVEDALI O NÁS

REFERENCIE

Miška prejavila (ako lektorka Play Wisely) prirodzený talent naladiť sa na dieťatko a nastaviť lekciu adekvátne jeho potrebám. Pri lekcii skvele skĺbila kvalitné poznatky z oblasti detskej psychológie, programu Play Wisely a daru získať si srdce dieťatka nenúteným spôsobom. Táto kombinácia kvalitných vedomostí a prirodzeného nadania bola zárukou profesionálne vedených lekcií Play Wisely, z ktorých detičky často nechceli ani odísť. Ako odborníkovi v oblasti detského vývinu a psychológie by som sa Miške určite neváhala zveriť. 🙂

Ing. Klára Kulichová

zakladateľka Play Wisely Slovensko

Michaela Basandová u nás pracovala od roku 2011 a od začiatku pristupovala ku svojej práci zanietene, zodpovedne a spoľahlivo. Jej pozitívny vzťah k deťom sa už čoskoro pretavil aj do výsledkov vo výučbe. Za tie dlhé roky až po odchod na materskú dovolenku doslova vychovala novú generáciu detí s pekným vzťahom
k hudobnému umeniu. Miška si vie získať a nadchnúť detské srdcia pre dobrú vec!

Ing. Arch. Jozef Baláž, PhD.

riaditeľ SZUŠ

Miška pracovala na našej prevádzke od roku 2015. Veľmi pozitívne hodnotím jej zodpovedný a svedomitý prístup k práci, individuálny prístup k rodičom a deťom, jej ochotu a ústretovosť pomôcť vždy keď treba. Je veľmi obľúbená, stále usmiata a deti sa na ňu vždy tešia, pretože pracuje s radosťou a srdcom! 🙂

Ing. Tatiana Kubinová

konateľka klubu Plávanie Plutvička

Často kladené otázky

Ako sa prihlásiť na konzultáciu/ poradenstvo/ terapiu?

Na konzultáciu/ poradenstvo/ terapiu sa môžete prihlásiť prostredníctvom e-mailu na info@hravapsychologia.sk, alebo telefonicky na čísle: +421 944 120 690.
Radi Vám pomôžeme!

Kde konzultácie/ poradenstvo/ terapie prebiehajú?

Všetky konzultácie/ poradenstvo/ terapie prebiehajú v špeciálne zariadenej hrovej miestnosti na adrese:
Osloboditeľská 27, 831 07 Bratislava – Vajnory

V prípade potreby môžu stretnutia prebiehať aj online. Platformu si spoločne dohodneme. 

Ako prebieha prvé stretnutie?
Ak ste ešte nenavštívili psychológa, ponúkam Vám stručný popis toho, čo by ste mohli očakávať.
Po prvotnom kontakte prostredníctvom e-mailu, alebo telefonátu si s klientmi dohadujeme úvodné stretnutie bez prítomnosti dieťaťa, ktorému chceme pomôcť. Na tomto úvodnom termíne môžu byť prítomní obaja rodičia, alebo len jeden z rodičov (ideálne mamina). Pred prvým stretnutím zároveň zasielame úvodný anamnestický dotazník, ktorý si klienti môžu vyplniť podľa časových možností i doma, aby sme sa na osobnom stretnutí mohli dostať čo najviac k podstate a nestrácať ním už čas.

Počas tohto stretnutia ma bude zaujímať s čím prichádzate, čo Vám robí problém, s čím by ste potrebovali pomôcť, alebo čo by ste potrebovali zmeniť. Budem sa Vás pýtať na skutočnosti, ktoré mi pomôžu lepšie chápať Vašu situáciu. Zároveň však budem plne rešpektovať a akceptovať hranicu Vašej otvorenosti.

Na záver úvodného stretnutia s rodičmi/rodičom si zároveň dohadujeme termín diagnostickej nahrávky (ktorý je zahrnutý v cene úvodného stretnutia) u mňa v špeciálne zariadenej hrovej miestnosti (herni), na ktorej bude prítomný len jeden rodič (ideálne mamina) s dieťaťom, ktorému chceme pomôcť. Terapeut v miestnosti vtedy nie je. Toto stretnutie je audio-vizuálne nahrávané a jeho cieľom je zachytiť, či vidieť dieťa a jeho interakciu s rodičom v relatívne prirodzených podmienkach. Rodič k tomuto stretnutiu dostane 4 nenáročné inštrukcie.

Až na základe analýzy tejto nahrávky sa rozhodujeme, aký prístup je ideálnym, čo si spolu prechádzame na podiagnostickom stretnutí, kde zároveň vysvetľujeme všetky podrobnosti, postup práce a samozrejme čokoľvek ďalšie sa rodič bude potrebovať spýtať.

Kontakt

Mgr. Michaela Basandová

TELEFÓN:
+
421 944 120 690
E-MAIL:
info@hravapsychologia.sk